تهیه فینگرفود فلفل با ذرت

 

فینگرفود فلفل با ذرت خیلی راحت و بدون دردسر تهیه می‌شود و در مجموع نیم ساعت بیشتر وقت شما را نمیگیرد.

مواد لازم برای فینگرفود فلفل با ذرت

فلفل هالوپینو بزرگ ۱۲ عدد

بیکن بوقلمون ۶ عدد

آرد ذرت ۱/۴ پیمانه

پنیر چدار رنده شده ۱ پیمانه

ذرت ۱ پیمانه

تخم مرغ ۱ عدد

ماست چکیده ساده ۱/۲ پیمانه

روغن زیتون ۱ قاشق غذاخوری

نمک و فلفل به مقدار کافی

پودر سیر ۱ قاشق چایخوری

پودر پیاز ۱/۲ قاشق چایخوری

 

فینگرفودها این روزها طرفداران زیادی پیدا کردند و حتماً انواع و اقسام آن‌ها را دیده ایدفلفل شکم پر یکی از این غذاهای لقمه‌ای خوشمزه استفینگرفود فلفل با ذرت خیلی راحت و بدون دردسر تهیه می‌شود و در مجموع نیم ساعت بیشتر وقت شما را نمیگیردفقط باید مخلوطی از آرد ذرت، ذرت و پنیر چدار تهیه کنید و آن را داخل فلفل‌ها بریزیدقسمت بعدی که اختیاری است پیچیدن کالباس سرخ شده دور فلفل‌هاستفینگرفودها بعد از ۲۰ دقیقه پخت در فر آماده می‌شوندمی‌توانید فینگرفود فلفل با ذرت را برای مهمانی‌های مختلف تهیه و سرو کنید.

طرز تهیه

 

ابتدا فر را با دمای ۲۰۰ درجه سانتیگراد روشن کنید و بگذارید گرم شودروی یک سینی فر فویل آلومینیومی بکشیدو فویل را با کمی روغن چرب کنید.

تخم مرغ را در کاسه متوسطی بشکنیدماست چکیده، روغن زیتون، نمک، فلفل، پودر سیر و پودر پیاز را اضافه و با آن مخلوط کنیدپس از آن، آرد ذرت، پنیر چدار و ذرت را اضافه کنید و مجدداً هم بزنید.

فلفل‌های هالوپینو را از وسط به صورت طولی نصف کنید و تخم‌های آن‌ها را به طور کامل خارج کنید.

داخل فلفل‌ها را با مخلوط آرد ذرت پر کنیدالبته بیش از حد آن‌ها را پر نکنیدهر کدام از کالباس‌های بیکن را به طور طولی نصف کنیدآن‌ها را در اندکی روغن سرخ کنید و دور هر فلفل شکم پر یک نصف بیکن بپیچیدسعی کنید طوری این کار را انجام دهید که انتهای کالباس زیر فلفل قرار بگیردفلفل‌ها را به مدت ۲۰ دقیقه در فر قرار دهیددر آخر هم ۳۴ دقیقه شعله روی فر را روشن کنید تا روی فلفل برشته شودالبته زمان دقیق بستگی به شعله فر شما داردپس حتماً مراقب باشید و در این چند دقیقه آخر چشم از فلفل‌ها بردارید تا نسوزند.

فینگرفود فلفل شکم پر را از فر خارج کنید و بگذارید قبل از سرو کمی خنک شود.

 

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت ۵۵۳۲۶۳۱۳-۰۲۱ یا ۰۹۱۰۸۸۳۳۶۰۳ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۲۲۷۷۷۶۴۰ مدیریت در تماس باشید.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است